اندرک لاسن، بتر پروگرمینگ -- باورش سخت است، اما کم‌کم داریم به سال ۲۰۲۰ می‌رسیم. آدم فکر می‌کند سال ۲۰۲۰ از درون یک داستان علمی‌تخیلی درآمده است؛ داستانی که در آن ماشین‌ها پرواز می‌کنند و ربات‌های هوشمند ما را با موشک‌های شخصی‌ برای هواخوری به مریخ می‌برند. بنظر می‌رسد سال ۲۰۲۰ واقعی ما اینقدرها هم پیشرفته نیست، اما من معتقدم که قطعاً چیزهای هیجان‌انگیزی برای ما در چنته خواهد داشت‌! امروز می‌خواهم برایتان بگویم که به نظر من این سال و سال‌های بعد از آن چه دستاوردهایی برای جهان برنامه نویسی خواهند داشت و چه ترندهایی را برایمان به همراه خواهد آورد.

قطعاً من پیشگو نیستم؛ شاید سال ۲۰۲۱ برگردیم و به این مطلب حسابی بخندیم! اما می‌توانم بر اساس تجربه‌‌، حدس‌هایی در مورد آینده بزنم. بنابراین، این شما و این پیش‌بینی‌های من در مورد ترندهای سال ۲۰۲۰ در دنیای برنامه‌نویسی.

ترند ۱. راست (Rust) همه‌گیر خواهد شد

ادامه مطلب

فرآیند جستجو در الستیک سرچ

نحوه ساماندهی و ذخیره داده در الستیک سرچ

پیش‌بینی ترند‌های برنامه نویسی در سال ۲۰۲۰

سال ,۲۰۲۰ ,نویسی ,مورد ,برنامه ,قطعاً ,سال ۲۰۲۰ ,در مورد ,برنامه نویسی ,شاید سال ,نیستم؛ شاید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی مهندس محمد علی محمدی فروشگاه اینترنتی روغن گیاهی آریا دانلود کتاب های دانشگاهی pdf صنایع کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک دکوراسیون آس آموزش رایگان کسب درآمد از فروش فایل server99 سالم زیبا تاتنهام و لیورپول آکادمی کیوکوشین کاراته عباسی تبریز